23 699 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.3 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | безщітковий |
| Длина шины | 35 |
| Количество звеньев | 59 |
| Комплектация | Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Напруга акумулятора | 54 |
| Объем масляного бака | 0.14 |
| Тип двигателя | Аккумуляторный |
| Товщина приводної ланки | 1.1 мм |
| Швидкість ланцюга | 23.6 |