11 080,16 ₴
9 129 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.75 кг |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Шліфмашина. Шланг для пиловідведення (5 м) - 1 шт. Абразивні диски 120 гр/мм (діаметр 225 мм, тип кріплення: «липучка») - 1 шт. Перехідники для під’єднання - 1 шт. Сумка Soft Bag - 1 шт |
| Регулювання оборотів | є |
| Розмір підошви | 225 мм |
| Тип шліфувальної машини | ексцентрикова мережева |
| Частота вращения | 1700 |