



4 901 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Амплитуда колебаний | 2.5 мм |
| Вес | 2.47 кг |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 480 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Ексцентрикова шліфмашина. Пилозбірник - 1 шт. Зностійкі абразивні листи - 3 шт. Кейс – 1 шт |
| Регулювання оборотів | є |
| Розмір підошви | 125 мм |
| Тип шліфувальної машини | ексцентрикова мережева |
| Частота вращения | 12000 |