


3 843,84 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Амплитуда колебаний | 2 мм |
| Вес | 2.1 кг |
| Потребляемая мощность | 280 Вт |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Шліфмашина. Пилозбірник - 1 шт. Шліфувальна сітка - 1 шт. Шнур живлення (4 м) - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Плавный пуск | немає |
| Регулювання оборотів | є |
| Розмір підошви | 187 мм |
| Тип шліфувальної машини | вібраційна мережева |
| Частота вращения | 12000 |