6 996,08 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.49 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Величина ходу | 19 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Пила шабельна. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Максимальна глибина різу у дереві | 90 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 40 мм |
| Максимальне число ходів | 2800 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип пилы | шабельна-акумуляторна |