7 866,04 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 1.93 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Величина ходу | 25.4 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Пила лобзикова. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Максимальна глибина різу у дереві | 85 мм |
| Максимальна глибина різу у кольоровому металі | 10 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 10 мм |
| Максимальне число ходів | 3200 ход/хв |
| Максимальный угол наклона | 45 град |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип пилы | лобзикова-акумуляторна |