



5 006,04 ₴
4 129 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.74 кг |
| Потребляемая мощность | 710 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Величина ходу | 20 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Пила лобзикова. Кейс - 1 шт |
| Максимальна глибина різу у дереві | 85 мм |
| Максимальна глибина різу у кольоровому металі | 15 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 10 мм |
| Максимальне число ходів | 3200 ход/хв |
| Максимальный угол наклона | 45 град |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип пилы | лобзикова |