6 272,24 ₴
5 169 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.6 кг |
| Потребляемая мощность | 780 Вт |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| З’ємний патрон | немає |
| Комплектация | Перфоратор. Додаткова рукоятка - 1 шт. Обмежувач глибини свердління - 1 шт. Бур (6 і 7 мм) - 1 шт. Плоске зубило SDS-Plus - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Количество режимов работы | 3 |
| Макс. діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 24 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 2.2 Дж |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Частота вращения | 1150 |
| Частота удаpов | 4670 уд/хв |