8 963,24 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5.4 кг |
| Потребляемая мощность | 1250 Вт |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| З'ємний патрон | є |
| Источник питания | мережеве |
| Количество режимов работы | 3 |
| Комплектация | Перфоратор. Змінний патрон 1-13 мм - 1 шт. Бур (8*110 і 10*110 мм) - 2 шт. Зубило SDS-Plus 14*250 мм - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Макс. діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Макс. діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 32 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 3.2 Дж |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Частота вращения | 850 |
| Частота удаpов | 4100 уд/хв |