



5 947,76 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.41 кг |
| Время зарядки | 60 |
| Гарантія | 3 |
| Комплектация | 1 акумулятор V20 18 В 4,0 Ач та зарядний пристрій 4 А. |
| Напруга максимальна | 18 В |
| Световая индикация | є |
| Струм зарядки | 4 А |