



5 947,76 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.44 кг |
| Время зарядки | 60 |
| Гарантія | 3 |
| Комплектация | 2 акумулятори V20 18 В по 2,0 Ач. Зарядний пристрій на 2 А |
| Напруга максимальна | 18 В |
| Световая индикация | є |
| Струм зарядки | 2 А |