6 298,76 ₴
4 799 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Мексика |
| Амплитуда колебаний | 2.6 мм |
| Вес | 1.28 кг |
| Потребляемая мощность | 280 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Пилозбірник - 1 шт |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Розмір підошви | 125 мм |
| Тип шліфувальної машини | ексцентрикова мережева |
| Частота вращения | 12000 |