
7 299,24 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.6 кг |
| Потребляемая мощность | 450 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Діаметр цанги | 6 |
| Комплектация | Цанга (6 мм) - 1 шт. Спецключ - 1 шт |
| Плавный пуск | немає |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | прямошліфовальна мережева |
| Частота вращения | 25000 |