



16 499,08 ₴
13 899 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 2.3 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Величина ходу | 28.6 |
| Выходная мощность | 880 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Пила шабельна акумуляторна - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Максимальна глибина різу в пластику | 160 мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 300 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 130 мм |
| Максимальне число ходів | 3200 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип пилы | шабельна |