11 599,12 ₴
9 599 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.43 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Величина ходу | 16 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Пила шабельна акумуляторна безщіткова - 1 шт. Без акумулятора і зарядного пристрою. Кріплення на ремінь - 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт |
| Максимальна глибина різу в пластику | 90 мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 90 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 40 мм |
| Максимальне число ходів | 2800 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип пилы | шабельна |