21 999,12 ₴
13 699 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.27 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 4 Аг |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| З’ємний патрон | немає |
| Комплектация | Акумулятор (4 Аг) - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Количество режимов работы | 3 |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 26 мм |
| Макс. діаметр свердління у дереві | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління у металі | 13 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 2.6 Дж |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Частота вращения | 1500 |
| Частота удаpов | 5500 уд/хв |