| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вес | 0.15 кг |
| Гарантія | 3 |
| Комплектация | Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Кількість режимів освітлення | 1 |
| Напруга максимальна | 10.8 В |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Тип | Фонарь |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип освітлювального елемента | світлодіод |
| Тип питания | від акумулятора |