6 999,20 ₴
5 599 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Время работы | 6.5 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вес | 0.28 кг |
| Гарантія | 1 |
| Класс защиты | IP54 |
| Комплектация | USB?кабель типу C - 1 шт. |
| Кількість режимів освітлення | 2 |
| Максимальний світловий потік | 1000 лм |
| Напруга максимальна | 3.6 В |
| Напруга мінімальна | 3.6 В |
| Тип | Фонарь |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип питания | від акумулятора |
| Тип освітлювального елемента | світлодіод |