16 898,96 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Время работы | 11 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вес | 3.8 кг |
| Гарантія | 1 |
| Класс защиты | IP54 |
| Комплектация | Ліхтар світлодіодний акумуляторний - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Кількість режимів освітлення | 1 |
| Максимальний світловий потік | 5000 лм |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 18 В |
| Тип | Фонарь |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип освітлювального елемента | світлодіод |
| Тип питания | від акумулятора |