


1 899,04 ₴
1 599 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 2 000 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вес | 0.6 кг |
| Гарантія | 3 |
| Комплектация | Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Кількість режимів освітлення | 1 |
| Максимальний світловий потік | 165 лм |
| Напруга максимальна | 18 В |
| Напруга мінімальна | 18 В |
| Тип | Фонарь |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип питания | від акумулятора |
| Тип освітлювального елемента | світлодіод |