| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.5 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Выходная мощность | 900 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Пилозбірник - 1 шт. Перехідник для збирання пилу - 2 шт. Штифтовий гайковий ключ - 1 шт. Викрутка T20 Torx - 1 шт |
| Максимальний діаметр фрези | 102 мм |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип | ламельний |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Хід фрезерної головки | 20 мм |
| Частота вращения | 8000 |