


18 399,16 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.54 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Діаметр цанги | 6-8 |
| Комплектация | Фрезер окантувальний безщітковий - 1 шт. Порт системи видалення пилу - 1шт. Паралельний упор - 1 шт. Цанга 8 мм - 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
| Максимальний діаметр фрези | 30 мм |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип | окантувальний |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Хід фрезерної головки | 55 мм |
| Частота вращения | 25500 |