



24 698,96 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 6.4 кг |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Діаметр цанги | 8 |
| Максимальний діаметр фрези | 30 мм |
| Плавный пуск | немає |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип | багатофункціональний |
| Хід фрезерної головки | 55 мм |
| Частота вращения | 27000 |