
22 498,84 ₴
18 699 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вес | 2.2 кг |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Тримач картриджів 600 мл - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Макс. обсяг робочого матеріалу | 600 мл |
| Макс. швидкість подачі | 533 мм/хв |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Совместимость с | Картриджами м’якої упаковки ″Ковбаса″ |
| Штовхающе зусилля | 254 кг |