6 699,16 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вес | 1.2 кг |
| Время зарядки | 180 хв/54 В XR, 12/4 Аг |
| Гарантія | 3 |
| Комплектация | Зарядний пристрій (подвійне). У картонній коробці |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Световая индикация | є |
| Струм зарядки | 4 А |