35 999,08 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Мексика |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вес | 0.65 кг |
| Время зарядки | 120 мин/18 В, 54 В XR, 12/4 Аг (DCB548) |
| Гарантія | 3 |
| Комплектация | Зарядний пристрій 1 шт. Акумуляторна батарея Li-Ion 54В XR 12 Аг (DCB548) - 2 шт |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 18 В |
| Световая индикация | є |
| Струм зарядки | 8 А |