14 698,84 ₴
11 499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Зарядное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Комплектация | Зарядний пристрій - 1 шт. Акумулятори 18В XR Li-Ion 5 Аг (DCB184) - 2 шт. |
| Напруга максимальна | 18 В |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Световая индикация | є |
| Струм зарядки | 4 А |
| Время зарядки | 75 хв. / 18 В XR Li-Ion 5 Ач (DCB184) |