8 498,88 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.44 кг |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | Щітковий, Li-ion, 20 |
| Длина шины | 12.7 см |
| Комплектация | Акумулятор (2 А·г) - 1 шт;. Зарядний пристрій - 1 шт;. Шина - 1 шт;. Ланцюг - 1 шт;. Інструкція з експлуатації. |
| Объем масляного бака | 0.03 |
| Тип двигателя | Аккумуляторный |
| Швидкість ланцюга | 7.2 |