| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Страна производитель | Китай |
| Объем топливного бака | 3.5 л |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Общие | |
| Вес | 96 кг |
| Дополнительные | |
| Подогрев ручек | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | бензиновий STIGA WS 300 |
| Диаметр шнека | 37.5 |
| Диференціал | немає |
| Електростартер | є |
| Керування напрямком викиду | вручну з панелі оператор 190° |
| Колеса | 16″x4.80-8-Snow Hog |
| Комплектация | Комплект кріпильних елементів |
| Количество передач | механіка, 6 вперед /2 назад |
| Максимальна дальність викиду снігу | 12 м |
| Максимальная глубина снега | 53 см |
| Номінальні обороти | 3600 об/хв |
| Мощность двигателя | 6.2 к. с. |
| Привід руху (самохідна) | є |
| Тип снігоприбирача | двоступеневий |
| Тип шнека | зубчастий |
| Трансмиссия | фрикційний диск |
| Управління дальністю викиду | вручну з панелі оператора |
| Фара | є |
| Ширина захоплення снігу | 66 см |