9 699,04 ₴
8 499 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Страна производитель | Китай |
| Объем травосборника | 50 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.5 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Мощность двигателя | 1.5 л. с. |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | Щітковий |
| Колеса передні/задні | 140 ⁄ 160 мм |
| Комплектация | Робочий вал (скарифікація та аерація) - 2 шт. Травозбірник - пластиковий - 1 шт. Комплект кріпильних елементів - 1 шт |
| Корпус | пластиковий |
| Робочий інструмент | 2 змінних вала, 20 ножів / 44 пружини |
| Травозбірник | пластиковий |
| Ширина аерації | 38 см |