7 999,16 ₴
6 999 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Страна производитель | Китай |
| Объем травосборника | 40 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.2 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Мощность двигателя | 1.3 л. с. |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | Щітковий |
| Колеса передні/задні | 200 ⁄ 94 мм |
| Комплектация | Робочий вал (скарифікація та аерація) - 2 шт. Травозбірник - тканинний - 1 шт. Комплект кріпильних елементів - 1 шт |
| Корпус | пластиковий |
| Робочий інструмент | 2 змінних вала, 16 ножів/36 пружин |
| Травозбірник | тканинний |
| Ширина аерації | 32 см |