4 199,02 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Страна производитель | Китай |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Общие | |
| Вес | 3.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | Щітковий |
| Довжина ланцюга/шини | 20 см |
| Загальна довжина інструменту | 180 см |
| Количество звеньев | 33 |
| Комплектация | Без акумулятора і ЗП. Шина - 1 шт. Ланцюг - 1 шт. Інструкція з експлуатації - 1 шт |
| Напруга акумулятора | 20 |
| Серия | CONNECTA SERIES 20V |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип штанги | Телескопическая |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Товщина приводної ланки | 1.1 мм |
| Швидкість ланцюга | 5 |
| Штанга | є |