6 198,85 ₴
4 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.2 кг |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 |
| Гарантія | 2 |
| Двигатель | безщітковий Li-Ion 20 В |
| Длина шины | 30 |
| Комплектация | Акумулятор (4 Аг) - 1 шт;. Зарядний пристрій - 1 шт;. Шина - 1 шт. Ланцюг - 1 шт. Інструкція з експлуатації - 1 шт |
| Объем масляного бака | 0.2 |
| Серия | CONNECTA SERIES 20V |
| Тип двигателя | Аккумуляторный |
| Швидкість ланцюга | 6 |