3 499,04 ₴
2 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5.49 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Диаметр электрода | 1.6-4.0 |
| Діаметр встановлюваних котушок з дротом макс | 100 мм |
| Діаметр зварювального дроту макс | 0.8 мм |
| Кабель електродотримача | 2 м |
| Кабель затиску маси | 2 м |
| Клас ізоляції | F |
| Комплектация | Кабель електродотримача – 1 шт. Пальник для напівавтоматичного зварювання – 1 шт. Кабель затиску маси – 1 шт. Інструкція з експлуатації. |
| Максимальна споживча потужність MMA | 5.1 кВт |
| Максимальний діаметр електрода | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм MMA | 130 А |
| Напруга холостого ходу MMA | 56 В |
| Номинальное напряжение | 230 |
| Охлаждение | Примусово повітряне |
| Режими зварювання | MMA, TIG LIFT, FCAW |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MMA | 80 % |
| Ступінь захисту корпусу | 21S |
| Функція Антиприлипання (Anti-Stick) | Є |
| Функція Гарячий старт (Hot-Start) | Є |
| Функція Зниження напруги (VDR) | Є |
| Функція Форсаж дуги (Arc-Force) | Є |