2 598,80 ₴
2 199 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Диаметр электрода | 1.6-3.2 |
| Кабель електродотримача | 2 м |
| Кабель затиску маси | 2 м |
| Клас ізоляції | F |
| Комплектация | Кабель електродотримача - 1 шт. Кабель затиску маси - 1 шт. Інструкція з експлуатації |
| Максимальна споживча потужність MMA | 5.1 кВт |
| Максимальний діаметр електрода | 3.2 мм |
| Максимальний зварювальний струм MMA | 120 А |
| Напруга холостого ходу MMA | 70 В |
| Номинальное напряжение | 230 |
| Охлаждение | Примусово повітряне |
| Режими зварювання | MMA,TIG LIFT |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MMA | 60 % |
| Ступінь захисту корпусу | 21S |
| Функція Антиприлипання (Anti-Stick) | Є |
| Функція Гарячий старт (Hot-Start) | Є |
| Функція Зниження напруги (VDR) | Є |
| Функція Форсаж дуги (Arc-Force) | Є |