| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 18.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 3,7 V, 600Аг,2220 Вт/г |
| Батарея | Li-lon |
| Выходы | 2*USB,1*USB 3.0,1*Type C,4*DC 12V |
| Габаритні розміри | 320*230*330 |
| Гарантія | 1 |
| Комплектация | Зарядний пристрій від мережі - 1 шт;. Зарядний прибор від авто - 1 шт; |
| Максимальна (пікова) потужність | 4000 Вт |
| Номинальная мощность | 2000 |
| Спосіб зарядки | від мережі,від сонця,від автомобіля |
| Время зарядки | орієнтовно 7-8 |
| Частота | 50 |