2 998,86 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Длина гибкого вала | 4 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 10 мм |
| Діаметр вібробулави | 38 мм |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 30 мм |
| Максимальная частота | 183 Гц |
| Тип | HEX |