

7 196 ₴
GTM TWL1000IA - якісний токарний верстат побутового класу для роботи по дереву. Живиться від стандартної електромережі 220 В і споживає всього 370 Вт. Верстат здатний працювати з дерев'яними деталями і заготовками завдовжки до 1 м, а товщиною до 35 см.
Основні переваги GTM TWL1000IA:
> Надійна конструкція та якісні матеріали
> Працює від побутової електромережі 220 В
> Низьке енергоспоживання під час роботи - всього 370 Вт
> 350х1000 мм - максимальний розмір дерев'яної заготовки
> Просте ручне регулювання швидкості обертання заготовки
> 4 робочих швидкості обертання шпинделя - від 850 до 2500 об/хв
> Розміри верстата в зібраному вигляді всього 1420х220х370 мм
> Є одним із найлегших і важить 21 кг.
Комплектація:
> Токарний верстат по дереву GTM TWL1000IA
> Інструкція з експлуатації
> Дерев'яна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 1420x220x370 мм |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Количество оборотов | 2500 об/хв |
| Количество скоростей | 4 |
| Комплектация | інструкція з експлуатації,Дерев'яна упаковка,станок |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Сталь |
| Потребляемая мощность | 370 Вт |
| Рабочая ширина | 350 мм |
| Регулировка скорости | Да |
| Робоча довжина | 1000 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Токарний |