

3 532,72 ₴
Глибинний вібратор для бетону Masalta MVE2501 - електричне Будівельне обладнання для ущільнення бетонного розчину під час будівництва монолітних бетонних і залізобетонних контрукцій. Частота вібрації досягає 17500 об/хв, а потужність двигуна - 2300 Вт. увага!гнучкий шланг і булава купуються Окремо.
Переваги глибинного вібратора для бетону Масалта MVE2501
Невеликі габарити двигуна для зручного мобільного застосування і компактного зберігання
Подвійна ізоляція корпусу для захисту від проникнення пилу і вологи всередину робочого механізму
Гнучкий шланг підключається до приводу за допомогою шестикутного гнізда
Посилений мережевий кабель захищений від вигину
Висока частота вібрації і потужна відцентрова сила для ефективного ущільнення
Комплектація Masalta MVE2501
Керівництво по експлуатації
Картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Masalta |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Глибинний вібратор |
| Мощность | 2300 Вт |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Диаметр | 45.0 мм |
| Количество оборотов | 17500 об/хв |
| Стан товару | Новий |
| Довжина пристрою | 450 мм |
| Довжина валу | 6 м |
| Потужність двигуна (к.с) | 3.1 к.с |
| Країна торгової марки | Китай |