6 159 ₴
5 599 ₴
Технические характеристики
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Объем двигателя | 45 см3 |
|
Выходная мощность |
2,7 л.с. |
| Длина шины | 40 см |
| Вес | 5,4 кг |
| Размер упаковки | 430 X 255 X 300 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Страна производитель | Чехия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HECHT45 |
| Артикул моделі | HECHT45 |
| Цвет | Красный |
| Короткий опис | Пила бензинова HECHT 45 ✅ Офіційне представництво HECHT в Україні. ✅ Продаж, обслуговування, гарантія, запасні частини. ✅ |
| Назва | Пила бензинова HECHT 45 |
| Наявність | В наявності |
| Ціна | 5599 |