25 799 ₴
Характеристики:
Потужність номінальна, кВт 7,0
Потужність максимальна, кВт 7,5
Робочий об'єм двигуна, см³ 429
Тип палива бензин/газ
Тип запуску ручний/електро
Модель двигуна (к.с) GM0192F (16HP)
Тип охолодження повітряне
Місткість паливного бака, л 25
Кількість фаз 1
Наявність акумулятора так
Напруга , 220
Тип двигуна Одноциліндровий, 4-х тактний, з примусовим повітряним охолодженням, з верхнім розташуванням циліндрів
Акумулятор у комплекті так
Ємність олії (л) 1,1
Місткість паливного бака (л) 25
Система автоматичного запуску (АВР) немає
Безперервний час роботи (ч) 7
Мінімальна витрата палива (л/кВ*год) 0,313
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 815x525x545
Маса, кг 87
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 7.5 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 7 кВт |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Газ/Бензин |
| Время непрерывной работы | 7 час |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Защитный кожух | Нет |
| Количество колесиков | 2 |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Электростартер, Ручной запуск |
| Ручка для переноса | Да |
| Уровень шума | 78 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 87 кг |
| Высота | 82 мм |
| Длина | 55 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | GM192F |
| Объем двигателя | 429 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.1 л |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Мощность двигателя | 16 л. с. |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Потребление топлива | 0.313 л/ч |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |