24 800 ₴
Бензиновий генератор AYERBE LX3300E з електричним запуском – однофазна 230 В електростанція, максимальна потужність якої 3300 Вт, номінальна потужність (максимальна потужність для тривалого використання) – 3000 Вт.
Модель підходить для застосування як резервне джерело живлення, до неї можна підключати як побутові електроприлади, так і однофазне будівельне обладнання.
Особливості бензинового генератора :
Модель оснащена 4-тактним бензиновим двигуном з верхнім розташуванням клапанів та повітряним охолодженням KIOTSU (ЯПОНІЯ!!!)
Об'єм масла - 0,6 л.
Альтернатор змінного струму збільшеного розміру зі 100% мідною обмоткою.
Стабілізація напруги AVR дозволяє підключати до генератора навіть чутливу до перепадів напруги електротехніку.
Ручний легкий запуск шнур.
Місткий бак на 3.6 л.
Частота 50 Гц.
На панелі керування знаходяться: дисплей, що відображає напругу, частоту, мотогодин (необхідний показник для проведення своєчасного обслуговування), 2 розетки по 16 А (клас захисту IP44), загальний вимикач.
Наявність транспортувального комплекту: складні ручки з накладками з еластомірного матеріалу та два 8-дюймові колеса.
Країна-виробник: AYERBE, Іспанія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ayerbe |
| Страна производитель | Испания |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 3.3 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 3 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Нет |
| Датчик уровня масла | Да |
| Защитный кожух | Нет |
| Количество колесиков | 2 |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Электростартер |
| Ручка для переноса | Да |
| Уровень шума | 95 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 58 кг |
| Высота | 470 мм |
| Длина | 560 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | KIOTSU KT-175 223 cc 7.5 HP 4-тактний |
| Объем двигателя | 223 куб. см |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Мощность двигателя | 7.5 л. с. |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Потребление топлива | 1.2 л/ч |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |