Серед рішень для користувачів, яким потрібні рішення найвищої якості, електричний генератор Ayerbe LX2800 — це однофазна модель, яка має всю надійність і потужність двигуна Kiotsu. Ця модель забезпечує нам максимальну потужність 2800 Вт і номінальну потужність 2500 Вт. Вона має генератор зі 100% мідною обмоткою та AVR (автоматичний регулятор напруги). Він має паливний бак об’ємом 3,4 літра, захист від перевантаження, сигналізацію рівня масла, цифровий вольтметр і цифровий частотомір. Дана модель має ручний запуск.
Серед його особливостей виділимо його посилене трубчасте шасі з переднім і бічним захистом, складне кермо та міцні 200-міліметрові колеса; все це в ергономічному дизайні для легкої мобільності.
Генератор змінного струму з регульованою потужністю AVR. 100% мідна обмотка.
Двигун KIOTSU KT-170 212 cc 7 HP 4 тактний
ENGINE STAGE V, правила викидів газів EU2016/1628
Бензин ОХВ
Генератор AVR
Макс. потужність: 2800 Вт.
Ном. потужність: 2500 Вт.
Напруга 230 В.
Витрата 1,1 л/год (75%)
Автономність 3 години
Паливний бак: 3,4 л.
Рівень шуму 92 LwA / 68 LpA@7m.
Вага: 52 кг.
Ручний старт стартера
Розміри 660 х 470 х 560 мм.
Країна-виробник: AYERBE, Іспанія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ayerbe |
| Страна производитель | Испания |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 2.8 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 2.5 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 67 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Нет |
| Датчик уровня масла | Да |
| Защитный кожух | Да |
| Количество колесиков | 2 |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Ручка для переноса | Да |
| Уровень шума | 92 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 52 кг |
| Высота | 660 мм |
| Длина | 560 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | KIOTSU KT-170 212 cc 7 HP 4-тактний двигун |
| Объем двигателя | 212 куб. см |
| Объем топливного бака | 3.4 л |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Потребление топлива | 1.1 л/ч |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |