Бензиновий генератор електроенергії AYERBE ENERGEN PRO 8000 ідеально підходить для будівельних майданчиків, будинків, будинків відпочинку, кемпінгів та скрізь, де нам потрібне надійне джерело енергії. Бензиновий генератор електроенергії AYERBE ENERGEN PRO 8000 оснащений двигуном KIOTSU і має максимальну потужність 7000 Вт. Рівень шуму генератора AYERBE ENERGEN PRO 8000 становить 98 LwA / 75 LpA.
Особливості та переваги:
Технічні характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ayerbe |
| Страна производитель | Испания |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 7 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 6.5 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Защитный кожух | Да |
| Количество колесиков | 2 |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Электростартер |
| Ручка для переноса | Да |
| Уровень шума | 98 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 89 кг |
| Высота | 660 мм |
| Длина | 820 мм |
| Ширина | 645 мм |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | KIOTSU KT-190 15 HP 4-тактний. |
| Объем двигателя | 410 куб. см |
| Объем топливного бака | 35 л |
| Мощность двигателя | 15 л. с. |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Потребление топлива | 2.3 л/ч |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |