Газовий електрогенератор ENERGEN 6500E (AYERBE) є одним з останніх рішень, розроблених Ayerbe, брендом, що спеціалізується на генераторах для високоякісного виробництва електроенергії. Ця модель електрогенератора має двигун KIOTSU 13,5 HP AVR. Генератор змінного струму, який він використовує, є AVR. Ця модель ENERGEN 6500E (AYERBE) пропонує нам максимальну потужність 5500 / 7100 W та номінальну потужність 5000 / 6100 W. Витрата даного генератора при роботі на 75% потужності становить 1,8 л/год. Місткість паливного бака становить 25 літрів. Газовий генератор ENERGEN 6500E (AYERBE) має електричний запуск і його вага становить 83 кг.
Технічні характеристики ENERGEN 6500E (AYERBE):
Потужність: групи, переведені на LPG, втрачають 15% своєї потужності з бензином. Витрата: вартість години на 50% нижче бензинових груп.
Технічне обслуговування: бензиновий генератор повинен працювати не менше 5% від загальної кількості годин роботи на газі (кожні 10 годин роботи на газі, 1 година роботи на бензині).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ayerbe |
| Страна производитель | Испания |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 7.1 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 6.1 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Газ/Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Защитный кожух | Да |
| Количество колесиков | 2 |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Электростартер |
| Ручка для переноса | Да |
| Уровень шума | 97 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 83 кг |
| Высота | 730 мм |
| Длина | 660 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | KIOTSU OHV 196 куб.см 13,5 к.с |
| Объем двигателя | 196 куб. см |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Мощность двигателя | 13.5 л. с. |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Потребление топлива | 1.8 л/ч |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |