16 500 ₴
Інверторний бензиновий генератор електроенергії AYERBE 1200 KIOTSU INVERT оснащений чотиритактним двигуном Kiotsu KT 144 F потужністю 1,5 кінських сили. Номінальна потужність генератора AYERBE 1200 KIOTSU INVERT становить 1KVA/0,85KW і максимальна 1,2KVA/1KW. Його витрата 0,8 літра на годину при роботі на 75%. Місткість паливного бака становить 2,1 літра. Рівень звуку 83 дБ, вага 15,3 кг. Ручний запуск.
Технічні характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ayerbe |
| Страна производитель | Испания |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 1 кВт |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 0.85 кВт |
| Полная мощность | 1.2 кВА |
| Состояние | Новое |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Защитный кожух | Да |
| Наличие вольтметра | Нет |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Ручка для переноса | Да |
| Уровень шума | 83 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15.3 кг |
| Высота | 480 мм |
| Длина | 380 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Двигатель | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | KIOTSU KT 144 F 80 cc 1.5 HP 4-тактний |
| Объем топливного бака | 2.1 л |
| Мощность двигателя | 1.5 л. с. |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Потребление топлива | 0.8 л/ч |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |