Кошик
28 відгуків
+380 44 383-19-39
+380
50
881-19-39
+380
98
881-19-39
+380
93
881-19-39
ЕЛЕКТРО-ПРОМИСЛОВА ГРУПА ТОВАРІВ ___________ DiN ELECTRO DETAIL __________
Низьковольтне ел.обладнання

     

Низьковольтне електрообладнання – це досить об'ємна група різних електротехнічних пристроїв, які разом створюють комфортну, упорядковану і безпечну електромережу для об'єктів промислового і побутового характеру. Пристрої цієї категорії розподіляють електроенергію під внутрішньої електромережі, захищаючи обладнання від перенапруги, а людей від ураження струмом. Все обладнання, представлене в даному розділі нашого каталогу, функціонує з вхідною напругою не перевищує показник в 1000 У.

 У нашому інтернет-магазині можна за доступною ціною придбати низьковольтне ел. обладнання виконує різні функції:

· розподільчу;

· запобіжну;

· контрольно-вимірювальну;

· світлотехнічну;

· пускорегулювальної.

Пристрої такого типу досить популярні серед сучасних споживачів. З їх допомогою люди здійснюють безпечний доступ до датчиків, вимикачів, індикаторами, різних механізмів управління, контакторів і т. п. Завдяки такому обладнанню людське життя комфортна і безпечна.

 Компанія "Дін Електро Деталь" є партнерам багатьох брендів і може запропонувати Вам повний асортимент продукції за найкращою ціною з доставкою в найкоротші терміни.

                    

Низьковольтне ел.обладнання

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 6

    Ми пропонуємо клієнтам надійний, безвідмовний низьковольтне обладнання від перевірених виробників. Завдяки його високим експлуатаційним характеристикам всі ваші завдання, пов'язані з організацією електромережі, будуть вирішені швидко і надовго.